Правління

Віктор Вишневецький

Віктор Вишневецький

Голова Ради Директорів, Голова Правління

Віктор Вишневецький започаткував бізнес групи на початку 2000-х років. З цього часу він обіймав різні керівні посади у Групі. Віктора Вишневецького було призначено Головою Ради директорів 17 травня 2011 року. Він також є Головою Правління Групи. В даний час під його керівництвом знаходиться стратегічний розвиток та загальне управління Групою. Пан Вишневецький закінчив Донецький національний технічний університет у 1986 році з дипломом зі спеціальності гірничий інженер. Віктору Вишневецькому присвоєно науковий ступінь доктора технічних наук.

В даний час 75% акцій Coal Energy S.A. належить кіпрській компанії Lycaste Holdings Limited, 50% в акціонерному капіталі якої належить Віктору Вишневецькому.

Lycaste Holdings Limited є холдинговою компанією, яка не веде жодної операційної діяльності крім володіння акціями.

Олександр Ільченко

Олександр Ільченко

Фінансовий директор

Олександр Ільченко відповідає за фінансову звітність та аудит, бюджетування, планування фінансових ресурсів та оцінку фінансових ризиків Групи.

Його досвід включає роботу на посадах головного інженера в ТОВ ДП Артемвугілля (2000-2003), начальника планово-економічного відділу ЗАТ Донбасшахтобуд (2003-2007), заступника директора з економіки та фінансів ТДВ АП ш/в Чапаєва (2009).

Олександр Ільченко отримав диплом Донецького політехнічного університету (1993) за спеціальністю гірничий інженер-будівельник та диплом за спеціальністю економіка підприємств Донецького Національного Технічного університету (2010).

Олександр Резнік

Олександр Резнік

Член Ради Директорів, Директор з розвитку бізнесу

Олександр Резник відповідає за управління бізнесом Групи з переробки відвалів та збагачення вугілля.

До приходу в Coal Energy Олександр Резник працював директором ТОВ Донбасуглепрохідка (2004-2007), директором Науково-виробничого об'єднання "Механік" (2007-2010). Олександр працював Генеральним директором Асоціації виробників вугілля "Надра Донбасу" (2010-2011) та директором ТОВ Coal Energy Україна (з 2011 року – до теперішнього часу).

Олександр Резник закінчив Донецький національний технічний університет у 1996 році з дипломом зі спеціальності гірничий інженер-електрик.

Ігор Нікітенко

Ігор Нікітенко

Керівник відділу продажу

Ігор Нікітенко відповідає за управління продажами Групи та розвиток відносин із комерційними партнерами.

У 2004-2005 роках він працював інженером у ТОВ «Горенерго», після чого у 2005-2007 роках він обіймав посаду спеціаліста Департаменту з комерційних операцій та провідного інженера Департаменту аналізу ринку в компанії ДТЕК. У 2007-2008 працював старшим спеціалістом збуту у ТОВ «Донпромбізнес».

Ігор Нікітенко закінчив Донецький Національний Технічний університет у 2004 році за спеціальністю гірничий інженер.