Рада директорів

Віктор Вишневецький

Віктор Вишневецький

Голова Ради Директорів, Голова Правління

Віктор Вишневецький заснував бізнес групи на початку 2000-х років. З цього часу він обіймав різні керівні посади у Групі. Віктора Вишневецького було призначено Головою Ради директорів 17 травня 2011 року. Він також є Головою Правління Групи. В даний час під його керівництвом знаходиться стратегічний розвиток та загальне управління Групою. Пан Вишневецький закінчив Донецький національний технічний університет у 1986 році з дипломом зі спеціальності гірничий інженер. Віктору Вишневецькому присвоєно вчений ступінь доктора технічних наук. В даний час 75% акцій Coal Energy S.A. належить кіпрській компанії Lycaste Holdings Limited, 50% в акціонерному капіталі якої належить Віктору Вишневецькому.

Lycaste Holdings Limited є холдинговою компанією, яка не веде жодної операційної діяльності крім володіння акціями.

Артур Девід Джонсон

Артур Девід Джонсон

Незалежний невиконавчий директор

Артур Девід Джонсон відповідає за стратегічне консультування Голови Ради Директорів та моніторинг оперативної та фінансової діяльності Групи, член комітету з аудиту. Артур Джонсон має більш ніж 50-річний досвід роботи з провідними компаніями у гірничодобувній та суміжних галузях.

З 2004 року він був членом ради директорів Мечела, однієї з провідних російських гірничо-металургійних компаній. З 2008 року Джонсон був головою ради директорів Neuerth Coal Mining PVT Ltd (Індія). У 1990-2009 рр. Джонсон був керуючим директором і головою Joy Mining Machinery UK Ltd. інженер у 1960 році. Пан Джонсон є представником компанії Joy Mining Machinery у Консультативній раді вугільної промисловості та у Всесвітньому інституті вугілля. У 1990-1992 роках він обіймав посаду президента Асоціації британських компаній-виробників гірничодобувного обладнання. 1998 року нагороджений урядом Росії орденом Дружби за заслуги у вугільній промисловості Росії. Пан Джонсон є кваліфікованим гірничим інженером, отримав Сертифікат Ради з присудження гірничих кваліфікацій Великобританії у 1958 році.

Олександр Резник

Олександр Резник

Член Ради Директорів, Директор з розвитку бізнесу

Олександр Резник відповідає за управління бізнесом Групи з переробки відвалів та збагачення вугілля.

До приходу в Coal Energy Олександр Резник працював директором ТОВ Донбасуглепрохідка (2004-2007), директором Науково-виробничого об'єднання "Механік" (2007-2010). Олександр працював Генеральним директором Асоціації виробників вугілля "Надра Донбасу" (2010-2011) та директором ТОВ Coal Energy Україна (з 2011 року – до теперішнього часу).

Олександр Резник закінчив Донецький національний технічний університет у 1996 році з дипломом зі спеціальності гірничий інженер-електрик.

Діор Якубов

Незалежний невиконавчий директор Б